Продукція > TDK CORPORATION > NL453232T-330J-PF
NL453232T-330J-PF
NL453232T-330J-PF TDK Corporation
NL453232_Type.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 160MA 4 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 4Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 11MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 160 mA
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 160MA 4 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 4Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 11MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 160 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NL453232T-330J-PF NL453232T-330J-PF Виробник : TDK Corporation NL453232_Type.pdf Description: FIXED IND 33UH 160MA 4 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 4Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Supplier Device Package: 1812
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 160 mA