Продукція > TDK > NL453232T-390J-PF
NL453232T-390J-PF
NL453232T-390J-PF TDK
nl453232t-390j-pf.pdf
Виробник: TDK
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 39uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.15A 4.5Ohm DCR 1812 T/R
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NL453232T-390J-PF NL453232T-390J-PF Виробник : TDK Corporation NL453232_Type.pdf Description: FIXED IND 39UH 150MA 4.5 OHM SMD
на замовлення 416 шт:
NL453232T-390J-PF NL453232T-390J-PF Виробник : TDK nductor_commercial_standard_nl453232_en-837363.pdf Fixed Inductors 39uH
на замовлення 514 шт: