Продукція > TDK CORPORATION > NL453232T-470J-PF
NL453232T-470J-PF
NL453232T-470J-PF TDK Corporation
NL453232_Type.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 47UH 140MA 5 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 140 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 140MA 5 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 5Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 140 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NL453232T-470J-PF NL453232T-470J-PF Виробник : TDK Corporation NL453232_Type.pdf Description: FIXED IND 47UH 140MA 5 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Supplier Device Package: 1812
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 140 mA