Продукція > TDK > NL453232T-4R7J-PF
NL453232T-4R7J-PF
NL453232T-4R7J-PF TDK
nl453232t-4r7j-pf.pdf
Виробник: TDK
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 4.7uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.315A 1Ohm DCR 1812 T/R
на замовлення 1060 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 35MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 315 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NL453232T-4R7J-PF NL453232T-4R7J-PF Виробник : TDK Corporation NL453232_Type.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 35MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 315 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz
Supplier Device Package: 1812
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 315 mA