Продукція > TDK > NL453232T-560J-PF
NL453232T-560J-PF
NL453232T-560J-PF TDK
nl453232t-560j-pf.pdf
Виробник: TDK
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 56uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.135A 5.5Ohm DCR 1812 T/R
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NL453232T-560J-PF NL453232T-560J-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_nl453232_en.pdf Description: FIXED IND 56UH 135MA 5.5 OHM SMD
на замовлення 3241 шт:
на замовлення 464 шт: