Продукція > NAIS > NL6EBX-DC110V
NL6EBX-DC110V NAIS
NL%20Relays.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 110VDC, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.2 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: 6PDT (6 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 125VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 11 VDC, Must Operate Voltage: 88 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції NL6EBX-DC110V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NL6EBX-DC110V Виробник : Panasonic Electric Works NL%20Relays.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 110VDC
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.2 mA
Contact Form: 6PDT (6 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 125VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 11 VDC
Must Operate Voltage: 88 VDC