Продукція > TDK CORPORATION > NLC453232T-180K-PF
NLC453232T-180K-PF
NLC453232T-180K-PF TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 18UH 400MA 800MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 19MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 400MA 800MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 19MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC453232T-180K-PF NLC453232T-180K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf Description: FIXED IND 18UH 400MA 800MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1812
Part Status: Obsolete
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 400 mA