Продукція > TDK > NLC453232T-220K-PF
NLC453232T-220K-PF
NLC453232T-220K-PF TDK
nductor_commercial_decoupling_nlc453232_en-952638.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 22uH 10%
на замовлення 3570 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 370MA 900MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 900mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 18MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 370 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC453232T-220K-PF NLC453232T-220K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 370MA 900MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 900mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 18MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 370 mA