Продукція > TDK > NLC453232T-270K-PF
NLC453232T-270K-PF
NLC453232T-270K-PF TDK
nductor_commercial_decoupling_nlc453232_en-952638.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 27uH 10% 4.5x3.2x3.2mm
на замовлення 625 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 330MA 1.2 OHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC453232T-270K-PF inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf
на замовлення 3652 шт:
NLC453232T-270K-PF NLC453232T-270K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf Description: FIXED IND 27UH 330MA 1.2 OHM SMD
товару немає в наявності