Продукція > TDK > NLC453232T-271K-PF
NLC453232T-271K-PF
NLC453232T-271K-PF TDK
nductor_commercial_decoupling_nlc453232_en-952638.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 270uH 10% 4.5x3.2x3.2mm
на замовлення 859 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 270UH 100MA 11 OHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC453232T-271K-PF NLC453232T-271K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf Description: FIXED IND 270UH 100MA 11 OHM SMD
товару немає в наявності