Продукція > TDK > NLC453232T-2R2K-PF
NLC453232T-2R2K-PF
NLC453232T-2R2K-PF TDK
nductor_commercial_decoupling_nlc453232_en-952638.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 2.2uH 10%
на замовлення 602 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 850MA 180 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 80MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 850 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC453232T-2R2K-PF NLC453232T-2R2K-PF Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 850MA 180 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 80MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 850 mA