Продукція > TDK > NLC453232T-330K-PF
NLC453232T-330K-PF
NLC453232T-330K-PF TDK
nductor_commercial_decoupling_nlc453232_en-952638.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 33 UH 10%
на замовлення 1247 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 300MA 1.4 OHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC453232T-330K-PF NLC453232T-330K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf Description: FIXED IND 33UH 300MA 1.4 OHM SMD
товару немає в наявності