Продукція > TDK > NLC453232T-331K-PF
NLC453232T-331K-PF
NLC453232T-331K-PF TDK
nductor_commercial_decoupling_nlc453232_en-952638.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 330uH 10% 4.5x3.2x3.2mm
на замовлення 803 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 90MA 13 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 13Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 4MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 90 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC453232T-331K-PF NLC453232T-331K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf Description: FIXED IND 330UH 90MA 13 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 13Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 4MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 90 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 13Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1812
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 90 mA