Продукція > TDK > NLC453232T-390K-PF
NLC453232T-390K-PF
NLC453232T-390K-PF TDK
nductor_commercial_decoupling_nlc453232_en-952638.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 39uH 10% 4.5x3.2x3.2mm
на замовлення 672 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 39UH 280MA 1.6 OHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC453232T-390K-PF inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
NLC453232T-390K-PF NLC453232T-390K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf Description: FIXED IND 39UH 280MA 1.6 OHM SMD
товару немає в наявності