Продукція > TDK > NLC453232T-3R9K-PF
NLC453232T-3R9K-PF
NLC453232T-3R9K-PF TDK
nductor_commercial_decoupling_nlc453232_en-952638.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 3.9uH 10%
на замовлення 473 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9UH 700MA 240MOHM SM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC453232T-3R9K-PF NLC453232T-3R9K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 700MA 240MOHM SM
товару немає в наявності