Продукція > TDK > NLC453232T-680K-PF
NLC453232T-680K-PF
NLC453232T-680K-PF TDK
nductor_commercial_decoupling_nlc453232_en-952638.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 68uH 10% 4.5x3.2x3.2mm
на замовлення 270 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 220MA 2.6 OHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC453232T-680K-PF NLC453232T-680K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf Description: FIXED IND 68UH 220MA 2.6 OHM SMD
товару немає в наявності