Продукція > TDK > NLC453232T-8R2K-PF
NLC453232T-8R2K-PF
NLC453232T-8R2K-PF TDK
nductor_commercial_decoupling_nlc453232_en-952638.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 8.2uH 10% 4.5x3.2x3.2mm
на замовлення 1379 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 600MA 400MOHM SM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC453232T-8R2K-PF NLC453232T-8R2K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlc453232_en.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 600MA 400MOHM SM
товару немає в наявності