Продукція > NLC > NLC565050T-102K-PF
NLC565050T-102K-PF
withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf
Виробник:
на замовлення 1923 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 85MA 15 OHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC565050T-102K-PF NLC565050T-102K-PF Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf Description: FIXED IND 1MH 85MA 15 OHM SMD
товару немає в наявності