Продукція > TDK CORPORATION > NLC565050T-180K-PF
NLC565050T-180K-PF
NLC565050T-180K-PF TDK Corporation
withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 18UH 530MA 360MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2220 (5650 Metric)
Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 360mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 530 mA
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 530MA 360MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 2220 (5650 Metric), Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 360mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 530 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC565050T-180K-PF NLC565050T-180K-PF Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf Description: FIXED IND 18UH 530MA 360MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 530 mA