Продукція > TDK CORPORATION > NLC565050T-221K-PF
NLC565050T-221K-PF
NLC565050T-221K-PF TDK Corporation
withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 220UH 170MA 3.4OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2220 (5650 Metric)
Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 3.9MHz
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 170 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 170MA 3.4OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 2220 (5650 Metric), Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 3.9MHz, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 170 mA.