Продукція > NLC > NLC565050T-2R2K-PF
NLC565050T-2R2K-PF
withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf
Виробник:
на замовлення 1130 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.3A 60 MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC565050T-2R2K-PF NLC565050T-2R2K-PF Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.3A 60 MOHM SMD
товару немає в наявності