Продукція > TDK CORPORATION > NLC565050T-2R7K-PF
NLC565050T-2R7K-PF
NLC565050T-2R7K-PF TDK Corporation
withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.7UH 1.2A 70 MOHM SMD
на замовлення 231 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC565050T-2R7K-PF NLC565050T-2R7K-PF Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 1.2A 70 MOHM SMD