Продукція > TDK CORPORATION > NLC565050T-560K-PF
NLC565050T-560K-PF
NLC565050T-560K-PF TDK Corporation
withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 56UH 310MA 1 OHM SMD
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC565050T-560K-PF withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf
на замовлення 51400 шт:
NLC565050T-560K-PF NLC565050T-560K-PF Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf Description: FIXED IND 56UH 310MA 1 OHM SMD