Продукція > TDK CORPORATION > NLC565050T-820K-PF
NLC565050T-820K-PF
NLC565050T-820K-PF TDK Corporation
withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 82UH 270MA 1.4 OHM SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC565050T-820K-PF NLC565050T-820K-PF Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf Description: FIXED IND 82UH 270MA 1.4 OHM SMD