Продукція > TDK CORPORATION > NLC565050T-8R2K-PF
NLC565050T-8R2K-PF
NLC565050T-8R2K-PF TDK Corporation
withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 8.2UH 750MA 180MOHM SM
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLC565050T-8R2K-PF NLC565050T-8R2K-PF Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 750MA 180MOHM SM
товару немає в наявності
NLC565050T-8R2K-PF NLC565050T-8R2K-PF Виробник : TDK withdrawn_inductor_commercial_decoupling_nlc565050_en.pdf Fixed Inductors 8.2uH 10%