NLCV25T-100K-EF
NLCV25T-100K-EF TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlcv25-ef_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 210MA 2.197 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.197Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 32MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 210 mA
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - NLCV25T-100K-EF - Drahtgewickelte Induktivität, 10 µH, 1.69 ohm, 210 mA, 1008 [Metrisch 2520], NLCV25-EF Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10µH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 10%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1008 [Metrisch 2520], DC-Widerstand, max.: 1.69ohm, Bauform - Induktivität: 1008 [Metrisch 2520], Eigenresonanzfrequenz: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 210mA, Produktlänge: 2.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: NLCV25-EF Series, productTraceability: No, Produktbreite: 2mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-100K-EF NLCV25T-100K-EF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlcv25-ef_en.pdf Description: FIXED IND 10UH 210MA 2.197 OHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 210 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
NLCV25T-100K-EF NLCV25T-100K-EF Виробник : TDK 2294204.pdf Description: TDK - NLCV25T-100K-EF - Drahtgewickelte Induktivität, 10 µH, 1.69 ohm, 210 mA, 1008 [Metrisch 2520], NLCV25-EF Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 10%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1008 [Metrisch 2520]
DC-Widerstand, max.: 1.69ohm
Eigenresonanzfrequenz: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 210mA
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: NLCV25-EF Series
productTraceability: No
Produktbreite: 2mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 519 шт:
Мінімальне замовлення: 100
NLCV25T-100K-EF NLCV25T-100K-EF Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlcv25-ef_en.pdf RF Inductors - SMD 10uH 2.197ohms 210mA Wound Ferrite
Мінімальне замовлення: 26
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Induktivitätstoleranz: ± 10%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.69ohm
Bauform - Induktivität: 1008 [Metrisch 2520]
Eigenresonanzfrequenz: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 210mA
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Produktbreite: 2mm