Продукція > TDK CORPORATION > NLCV25T-100K-EFD
NLCV25T-100K-EFD
NLCV25T-100K-EFD TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efd_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 210MA 2.19OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 10uH 1.69ohms 210mA 2.5x2.0mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-100K-EFD NLCV25T-100K-EFD Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efd_en.pdf RF Inductors - SMD 10uH 1.69ohms 210mA 2.5x2.0mm AEC-Q200