NLCV25T-100K-PF
NLCV25T-100K-PF TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlcv25-pf_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 210MA 2.197 OHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.197Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 32MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 210 mA
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 210MA 2.197 OHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2.197Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 32MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 210 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-100K-PF NLCV25T-100K-PF Виробник : TDK nlcv.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1008; 10uH; 210mA; R: 1.69Ω; ±10%; -40÷105°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 1008
Inductance: 10µH
Operating current: 0.21A
Resistance: 1.69Ω
Tolerance: ±10%
Resonant frequency: 32MHz
Q factor: 30
Test frequency: 2.52MHz
Operating temperature: -40...105°C
Case - mm: 2520
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
NLCV25T-100K-PF NLCV25T-100K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlcv25-pf_en.pdf Description: FIXED IND 10UH 210MA 2.197 OHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 210 mA