Продукція > TDK CORPORATION > NLCV25T-100K-PFR
NLCV25T-100K-PFR
NLCV25T-100K-PFR TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlcv25-pfr_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 360MA 1.32 OHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.32Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 360 mA
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 360MA 1.32 OHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.32Ohm Max, Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 360 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-100K-PFR NLCV25T-100K-PFR Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlcv25-pfr_en.pdf Description: FIXED IND 10UH 360MA 1.32 OHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 360 mA