Продукція > TDK CORPORATION > NLCV25T-1R0M-EFD
NLCV25T-1R0M-EFD
NLCV25T-1R0M-EFD TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efd_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 475MA 442 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 442mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 200MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 475 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 475MA 442 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 442mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 200MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 475 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-1R0M-EFD NLCV25T-1R0M-EFD Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efd_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 475MA 442 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 20 @ 7.96MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 475 mA
товару немає в наявності
NLCV25T-1R0M-EFD NLCV25T-1R0M-EFD Виробник : TDK nductor_automotive_decoupling_nlcv25-efd_en-1143766.pdf Fixed Inductors 1.0uH 0.34ohms 475mA 2.5x2.0mm AEC-Q200