Продукція > TDK > NLCV25T-1R0M-EFRD
NLCV25T-1R0M-EFRD
NLCV25T-1R0M-EFRD TDK
inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efrd_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD 1.0uH 0.14ohms 1A 2.5x2.0mm AEC-Q200
на замовлення 1847 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 1A 168 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 168mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-1R0M-EFRD NLCV25T-1R0M-EFRD Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efrd_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 1A 168 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 168mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1 A