Продукція > TDK > NLCV25T-1R5M-EF
NLCV25T-1R5M-EF
NLCV25T-1R5M-EF TDK
nductor_commercial_decoupling_nlcv25-ef_en-1143795.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.5uH 546mohms 435mA Wound Ferrite
на замовлення 1694 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 435MA 546MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 546mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 165MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 435 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-1R5M-EF NLCV25T-1R5M-EF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlcv25-ef_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 435MA 546MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 546mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 165MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 435 mA