Продукція > TDK CORPORATION > NLCV25T-1R5M-PFRD
NLCV25T-1R5M-PFRD TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_nlcv25-pfrd_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 890MA 216 MOHM
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 0.18ohms 890mA 2.5x2.0mm AEC-Q200.
Інші пропозиції NLCV25T-1R5M-PFRD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-1R5M-PFRD NLCV25T-1R5M-PFRD Виробник : TDK nductor_automotive_decoupling_nlcv25-pfrd_en-1143725.pdf Fixed Inductors 1.5uH 0.18ohms 890mA 2.5x2.0mm AEC-Q200