Продукція > TDK CORPORATION > NLCV25T-220K-EFD
NLCV25T-220K-EFD
NLCV25T-220K-EFD TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efd_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 160MA 3.64OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.64Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 18MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 160 mA
на замовлення 1445 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 160MA 3.64OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.64Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 18MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 160 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-220K-EFD NLCV25T-220K-EFD Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efd_en.pdf RF Inductors - SMD 22uH 2.8ohms 160mA 2.5x2.0mm AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
NLCV25T-220K-EFD NLCV25T-220K-EFD Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efd_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 160MA 3.64OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 160 mA