Продукція > TDK CORPORATION > NLCV25T-2R2M-EFR
NLCV25T-2R2M-EFR
NLCV25T-2R2M-EFR TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlcv25-efr_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 730MA 324MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 324mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 68MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 730 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - NLCV25T-2R2M-EFR - Drahtgewickelte Induktivität, 2.2 µH, 0.27 ohm, 68 MHz, 730 mA, 1008 [Metrisch 2520], tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 2.2µH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1008 [Metrisch 2520], DC-Widerstand, max.: 0.27ohm, Eigenresonanzfrequenz: 68MHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 730mA, Produktlänge: 2.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: NLCV25-EFR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 2mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-2R2M-EFR NLCV25T-2R2M-EFR Виробник : TDK 2261957.pdf Description: TDK - NLCV25T-2R2M-EFR - Drahtgewickelte Induktivität, 2.2 µH, 0.27 ohm, 68 MHz, 730 mA, 1008 [Metrisch 2520]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1008 [Metrisch 2520]
DC-Widerstand, max.: 0.27ohm
Eigenresonanzfrequenz: 68MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 730mA
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: NLCV25-EFR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 153 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.27ohm
Eigenresonanzfrequenz: 68MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 730mA
Produktlänge: 2.5mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 153 шт:
Мінімальне замовлення: 100
NLCV25T-2R2M-EFR NLCV25T-2R2M-EFR Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlcv25-efr_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 730MA 324MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 730 mA
Мінімальне замовлення: 27
NLCV25T-2R2M-EFR NLCV25T-2R2M-EFR Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlcv25-efr_en.pdf RF Inductors - SMD 2.2uH 324mohms 730mA 125C Wound Ferrite