Продукція > TDK CORPORATION > NLCV25T-2R2M-PFR
NLCV25T-2R2M-PFR
NLCV25T-2R2M-PFR TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlcv25-pfr_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 730MA 324MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 324mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 68MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 730 mA
на замовлення 3478 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 730MA 324MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 324mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 68MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 730 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-2R2M-PFR NLCV25T-2R2M-PFR Виробник : TDK nductor_commercial_decoupling_nlcv25-pfr_en-1143689.pdf Fixed Inductors 2.2uH
NLCV25T-2R2M-PFR NLCV25T-2R2M-PFR Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlcv25-pfr_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 730MA 324MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 730 mA