NLCV25T-330K-PF
NLCV25T-330K-PF TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlcv25-pf_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 120MA 5.46OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 5.46Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 16MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 120 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 120MA 5.46OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 5.46Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 16MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 120 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
NLCV25T-330K-PF NLCV25T-330K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlcv25-pf_en.pdf Description: FIXED IND 33UH 120MA 5.46OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 120 mA
Мінімальне замовлення: 20
NLCV25T-330K-PF inductor_commercial_decoupling_nlcv25-pf_en.pdf
NLCV25T-330K-PF Виробник : TDK NLV25T-100J-PF.PDF Дросель SMD дротяний, L = 33 мкГн, Idc, А = 0,12, Точн, % = 10, Q = 30 @ 2,52 МГц, Rdc, мОм = 5 460, SRF, МГц = 16, Габ. розм, мм = 2,5 х 2,0 х 1,9, Конфіг. = 1008, Тексп, °С = -40...+105, Екранування = Ні, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктив