Продукція > TDK CORPORATION > NLCV25T-330K-PFD
NLCV25T-330K-PFD TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_nlcv25-pfd_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 120MA 5.46 OHM
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 33uH 4.2ohms 120mA 2.5x2.0mm AEC-Q200.
Інші пропозиції NLCV25T-330K-PFD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-330K-PFD NLCV25T-330K-PFD Виробник : TDK nductor_automotive_decoupling_nlcv25-pfd_en-1143787.pdf Fixed Inductors 33uH 4.2ohms 120mA 2.5x2.0mm AEC-Q200