Продукція > TDK CORPORATION > NLCV25T-4R7M-EFD
NLCV25T-4R7M-EFD
NLCV25T-4R7M-EFD TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efd_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 285MA 1.04OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.04Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 43MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 285 mA
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 285MA 1.04OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.04Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 43MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 285 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-4R7M-EFD NLCV25T-4R7M-EFD Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efd_en.pdf RF Inductors - SMD 4.7uH 0.8ohms 285mA 2.5x2.0mm AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
NLCV25T-4R7M-EFD NLCV25T-4R7M-EFD Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efd_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 285MA 1.04OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 20 @ 7.96MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 285 mA