Продукція > TDK CORPORATION > NLCV25T-4R7M-PFD
NLCV25T-4R7M-PFD TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_nlcv25-pfd_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 285MA 1.04 OHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 4.7uH 0.08ohms 285mA 2.5x2.0mm AEC-Q200.
Інші пропозиції NLCV25T-4R7M-PFD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-4R7M-PFD NLCV25T-4R7M-PFD Виробник : TDK nductor_automotive_decoupling_nlcv25-pfd_en-1143787.pdf Fixed Inductors 4.7uH 0.08ohms 285mA 2.5x2.0mm AEC-Q200