Продукція > TDK CORPORATION > NLCV25T-4R7M-PFRD
NLCV25T-4R7M-PFRD TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_nlcv25-pfrd_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 500MA 684 MOHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 4.7uH 0.57ohms 500mA 2.5x2.0mm AEC-Q200.
Інші пропозиції NLCV25T-4R7M-PFRD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-4R7M-PFRD NLCV25T-4R7M-PFRD Виробник : TDK nductor_automotive_decoupling_nlcv25-pfrd_en-1143725.pdf Fixed Inductors 4.7uH 0.57ohms 500mA 2.5x2.0mm AEC-Q200