Продукція > TDK > NLCV25T-6R8M-EFD
NLCV25T-6R8M-EFD
NLCV25T-6R8M-EFD TDK
inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efd_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD 6.8uH 1.0ohms 275mA 2.5x2.0mm AEC-Q200
на замовлення 1660 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-6R8M-EFD Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efd_en.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 275MA 1.3 OHM