Продукція > TDK CORPORATION > NLCV25T-R15M-EFR
NLCV25T-R15M-EFR
NLCV25T-R15M-EFR TDK Corporation
inductor_commercial_decoupling_nlcv25-efr_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 150NH 1.8A 52.8MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 52.8mOhm Max
Q @ Freq: 5 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant: 500MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 1.8 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 1.8A 52.8MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 52.8mOhm Max, Q @ Freq: 5 @ 25.2MHz, Frequency - Self Resonant: 500MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Active, Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-R15M-EFR NLCV25T-R15M-EFR Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlcv25-efr_en.pdf Description: FIXED IND 150NH 1.8A 52.8MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 5 @ 25.2MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
NLCV25T-R15M-EFR NLCV25T-R15M-EFR Виробник : TDK inductor_commercial_decoupling_nlcv25-efr_en.pdf RF Inductors - SMD 150nH 52.8mohms 1.8A 125C Wound Ferrite