Продукція > TDK > NLCV25T-R47M-EFRD
NLCV25T-R47M-EFRD
NLCV25T-R47M-EFRD TDK
inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efrd_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD 0.47uH 0.08ohm 1.34A 2.5x2.0mm AEC-Q200
на замовлення 156 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 1.34A 96MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 96mOhm Max, Q @ Freq: 5 @ 25.2MHz, Frequency - Self Resonant: 220MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 1.34 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-R47M-EFRD NLCV25T-R47M-EFRD Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efrd_en.pdf Description: FIXED IND 470NH 1.34A 96MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 96mOhm Max
Q @ Freq: 5 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant: 220MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 1.34 A
на замовлення 1220 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 5 @ 25.2MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 1.34 A