Продукція > TDK CORPORATION > NLCV25T-R68M-EFRD
NLCV25T-R68M-EFRD
NLCV25T-R68M-EFRD TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efrd_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 680NH 1.26A 108MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 108mOhm Max
Q @ Freq: 5 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant: 160MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 1.26 A
на замовлення 1790 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680NH 1.26A 108MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 108mOhm Max, Q @ Freq: 5 @ 25.2MHz, Frequency - Self Resonant: 160MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Active, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 1.26 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV25T-R68M-EFRD NLCV25T-R68M-EFRD Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efrd_en.pdf Description: FIXED IND 680NH 1.26A 108MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 5 @ 25.2MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 1.26 A
товару немає в наявності
NLCV25T-R68M-EFRD NLCV25T-R68M-EFRD Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_nlcv25-efrd_en.pdf Fixed Inductors 0.68uH 0.09ohm 1.26A 2.5x2.0mm AEC-Q200