Продукція > TDK > NLCV32T-100K-PFRD
NLCV32T-100K-PFRD
NLCV32T-100K-PFRD TDK
inductor_automotive_decoupling_nlcv32-pfrd_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD SUGGESTED ALTERNATE NLCV32T-100K-EFRD
на замовлення 1618 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 600MA 504MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 504mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV32T-100K-PFRD NLCV32T-100K-PFRD Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_nlcv-pfd_en.pdf Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 0.6A 0.504Ohm DCR 1210 Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
NLCV32T-100K-PFRD NLCV32T-100K-PFRD Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_nlcv32-pfrd_en.pdf Description: FIXED IND 10UH 600MA 504MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 504mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 600 mA