Продукція > NLC > NLCV32T-101K-PFD
NLCV32T-101K-PFD
inductor_automotive_decoupling_nlcv32-pfd_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник:
на замовлення 1915 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 120MA 4.81 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 4.81Ohm Max, Q @ Freq: 15 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 120 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV32T-101K-PFD NLCV32T-101K-PFD Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_nlcv32-pfd_en.pdf Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 100uH 10% 796KHz 15Q-Factor Ferrite 0.12A 4.81Ohm DCR 1210 Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
NLCV32T-101K-PFD NLCV32T-101K-PFD Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_nlcv32-pfd_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 100UH 120MA 4.81 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 4.81Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 120 mA