Продукція > TDK > NLCV32T-150K-EFD
NLCV32T-150K-EFD
NLCV32T-150K-EFD TDK
inductor_automotive_decoupling_nlcv32-efd_en.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 0.37A 0.728Ohm DCR 1210 Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 1900 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 370MA 728MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 728mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 370 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV32T-150K-EFD NLCV32T-150K-EFD Виробник : TDK 2261958.pdf Description: TDK - NLCV32T-150K-EFD - Drahtgewickelte Induktivität, 15 µH, 0.728 ohm, 26 MHz, 370 mA, 1210 [Metrisch 3225]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 15µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.728ohm
Eigenresonanzfrequenz: 26MHz
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 370mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: NLCV32-EFD Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 90 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
NLCV32T-150K-EFD NLCV32T-150K-EFD Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_nlcv32-efd_en.pdf RF Inductors - SMD 15uH 0.56ohms 370mA 3.2x2.5mm AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 9
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 15µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.728ohm
Eigenresonanzfrequenz: 26MHz
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 370mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 90 шт:
NLCV32T-150K-EFD NLCV32T-150K-EFD Виробник : TDK inductor_automotive_decoupling_nlcv32-efd_en.pdf Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 0.37A 0.728Ohm DCR 1210 Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
NLCV32T-150K-EFD NLCV32T-150K-EFD Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_decoupling_nlcv32-efd_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 370MA 728MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 728mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 370 mA