Продукція > TDK CORPORATION > NLCV32T-150K-PFD
NLCV32T-150K-PFD TDK Corporation
inductor_automotive_decoupling_nlcv32-pfd_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 370MA 728 MOHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 0.56ohms 370mA 3.2x2.5mm AEC-Q200.
Інші пропозиції NLCV32T-150K-PFD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV32T-150K-PFD NLCV32T-150K-PFD Виробник : TDK nductor_automotive_decoupling_nlcv32-pfd_en-1154495.pdf Fixed Inductors 15uH 0.56ohms 370mA 3.2x2.5mm AEC-Q200