Продукція > TDK > NLCV32T-150K-PF
NLCV32T-150K-PF
NLCV32T-150K-PF TDK
nlcv32t-150k-pf.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 0.37A 0.728Ohm DCR 1210 T/R
на замовлення 44000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 370MA 728MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 728mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 370 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLCV32T-150K-PF NLCV32T-150K-PF Виробник : TDK nlcv32t-150k-pf.pdf Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 0.37A 0.728Ohm DCR 1210 T/R
Кількість Ціна
NLCV32T-150K-PF NLCV32T-150K-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_decoupling_nlcv32-pf_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 370MA 728MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 728mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 370 mA
Мінімальне замовлення: 76
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 370 mA